Вартість в грн.
Ультразвукова мікрошліфовка (апаратна чистка обличчя) 190-220
Механічна чистка обличчя (ручна) 190-220
Колагенова маска 80-100
Ультразвукове зволоження 150
Карбокситерапія 200-250

ОЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ – БАЗОВА ГІГІЄНІЧНА ПРОЦЕДУРА
Професійне чищення дозволяє видалити з пор жир і забруднення, а також відмерлі клітини. В результаті – пори очищаються, поліпшується кровообіг, вирівнюється колір шкіри і розгладжується рельєф, виводяться токсини і шлаки. Регулярне чищення обличчґя у професійного косметолога допомагає значно поліпшити стан шкіри, позбавить від прищів, вугрів і нормалізує роботу сальних залоз. Щоб зберегти молодість і здоров’я шкіри косметологи рекомендують проходити додаткову процедуру професійного чищення мінімум раз на півроку. Якщо у вас з’явилися чорні точки, вугрі і жирний блиск, це свідчить про те, що потрібна косметологічна чистка обличчя.

Колаген – основний білок, який міститься в сполучній тканини людського організму. Роль його для шкіри дуже важлива – це основний будівельний матеріал. Він надає тканинам міцність і еластичність. Починаючи з 25 років рівень колагену в організмі неухильно падає. Для того щоб поповнити його запаси, кожен день придумують все більше і більше нових способів. Деякі косметологи називають найбільшим проривом в косметології після ботокса – карбокситерапію.

Карбокситерапія – різновид мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Ціль – стимулювати вироблення колагену і регенерацію тканин. В результаті – за допомогою даної процедури позбавляються від розтяжок, від зморшок навколо очей, шкіра стає еластичнішою, руйнуються підшкірні жирові відкладення.

Карбокситерапію слід робити, якщо шкіра втрачає еластичність і є зморшки, після 30 років. Своєчасний догляд за шкірою обличчя, дозволить довше зберегти свіжість і молодість шкіри.